Dalibor Janda vydává největší hity - Hvězdné duety

  • Dalibor Janda vydává největší hity - Hvězdné duety Fotogalerie (26)
    • 21.11.2009
    • Tisk

    Hvězdné duety je vlastně nově natočené album Daliborových největších hitů, nejen další bestofko.

    Sdílejte článek:

Známé hity v originálním provedení na Hvězdných duetech připomenou nejslav- nější léta Dalibora Jandy se špičkou zpěvaček české hudební scény.

Trojnásobný Zlatý slavík Dalibor Janda přepracoval svoje nejslavnější písně na duety s pestrou paletou předních dam i dívek české populární (v jednom případě i operní) scény.
Na jednom albu se tak sešly tak odlišné zpěvačky jakými jsou Hana Zagorová, Eva Pilarová, Ilona Csáková, Andrea Kalivodová, ale i Lucie Vondráčková, jejíž duet s Daliborem Žít jako kaskadér je i vybraným singlem pro rozhlasové vysílání, a další zpívající dámy.
Mezi duety je i jeden unikát – původní nahrávka písně Já mám naštěstí pár přátel, kterou Dalibor natočil v roce 1979 s legendární Evou Olmerovou jako svoji vůbec první píseň k vydání na desce.
Kromě dvanácti duetů najdeme na albu i zcela novou sólovou skladbu – Stárnou králové – s doprovodem smyčcového orchestru.
Album bude pokřtěno dnes a za kmotry půjdou zúčastněné zpěvačky. Jistě dorazí i jediný mužský host na album, kde je jako bonus Hráli jsme kličkovanou s rapujícím Jiřím Krampolem.
Dalibor Janda svými romantickými písněmi tradičně oslovuje především ženy. Jedinečnost koncepce Hvězdných duetů je v tom, že v působivé zkratce představují Daliborův pohled na ženy a pohled žen – zpěvaček na něj.
Více informací: www.daliborjanda.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze