Richard Krajčo hledá grafika na obal alba Jeviště

  • Richard Krajčo hledá grafika na obal alba Jeviště Fotogalerie (2)
    • 12.11.2009
    • Tisk

    Kapela Kryštof dokončuje album Jeviště a dává možnost fanouškům podílet se na obalu desky.

    Sdílejte článek:

Richard Krajčo, frontman kapely Kryštof, dokončuje páté album Jeviště se singlem cyRáno a dává možnost fanouškům podílet se na obalu desky.

Kapela Kryštof okolo populárního zpěváka a herce Richarda Krajča dokončuje další studiové album. Vyjít by mělo v lednu příštího roku pod názvem Jeviště. Zároveň s nahrávkou se do závěrečné fáze dostávají také grafické práce. Ovlivnit definitivní podobu obalu desky dostanou prostřednictvím internetu rovněž příznivci skupiny. V tuto chvíli Kryštof vybírají konečnou podobu titulní strany, k dispozici mají tři varianty. A právě mezi nimi mohou volit návštěvníci webovek skupiny na adrese www.krystof.net. Čas mají do konce listopadu, kdy bude hlasování uzavřeno a titulka alba Jeviště určena.
Deska Jeviště bude pátým studiovým albem Kryštof. Vzniká v koprodukci s Borisem Carloffem, který s kapelou spolupracoval už na třech nových písních z výběrové kompilace Poločas nebo na loňské akustické Opeře. Skupina zatím zveřejnila první singl – skladba cyRáno se stala ústřední melodií filmu 2 Bobule
Více informací: www.krystof.net
2 Bobule

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.