Jak si vede Ewa Farna na svém Buď virtuální tour?

  • Jak si vede Ewa Farna na svém Buď virtuální tour? Fotogalerie (3)
    • 10.11.2009
    • Tisk

    Ewa Farna má za sebou první dva koncerty turné, v Brně a v Pardubicích, a čtyři ji ještě čekají.

    Sdílejte článek:

Šestnáctiletá bronzová slavice Ewa Farna odstartovala 3. listopadu na své druhé turné – Ewa Tour Buď virtuální a pojďme se podívat, jak si vede.
V úterý 3. listopadu představila Ewa Farna svoji novou rockovou show brněnskému publiku v hale Na Vodové. Diváci se od začátku do konce velice dobře bavili a vytvořili v hale báječnou atmosféru. Naše nejmladší zpěvačka tak rozjela českou část svého turné, a to po šesti městech republiky.
Ewa zvládla dvouhodinovou koncertní show na výbornou. Stihla všechny své „virtuální" převleky a tak se bylo opravdu na co dívat. V první části koncertu zpěvačka představila písničky ze svého nového CD Virtuální. (O tato CD se doslova strhla mezi návštěvníky koncertu „rvačka" a ještě před začátkem koncertu byla vyprodána, v žebříčku prodejnosti alb v ČR je CD Virtuální na 3. místě).
V repertoáru koncertu v rámci turné jsou kromě písní z nové desky i známé hity jako Měls mě vůbec rád, Boží mlejny, titulní píseň ze seriálu Ošklivka Katka Jaký to je nebo Ticho. Nechybí samozřejmě ani aktuální singl Toužím, který se drží na předních příčkách hitparád.
Pohyblivá scéna s velkou obrazovkou uprostřed nabízí návštěvníkům koncertu řadu překvapení. Od padající podlahy, zabudované šachty, ze které fouká vítr, až po speciální kostýmy pro hudebníky, ke kterým patří i masky..
Výrazným divadelním prvkem je efektní obrazový rám, ze kterého Ewa Farna vystoupí během písničky Obrazová víla. Koncert je zajímavý i tím, že Ewa se ve dvou písních doprovází na piano a kytaru a tak přesvědčuje, že kromě hry na bicí (což předvedla na minulém turné), zvládá ještě další nástroje… Ale největší předností koncertu je hudba a výkon hlavní aktérky a její skvělé kapely. Což diváci v Brně patřičně ocenili dlouhým potleskem.
Ewa tak úspěšně navázala na loňské jarní turné, z něhož bylo pořízeno v tuto chvíli již platinové DVD (nejprodávanější DVD roku 2008 v České republice).
V následujících dnech se mohou příznivci Ewy Farne těšit na její rockovou show v Liberci, Zlíně, Opavě a Praze.
Ewa Farna – Toužím

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.