Sunshine - vánoční dárek s předstihem

  • Sunshine - vánoční dárek s předstihem Fotogalerie (8)
    • 04.11.2009
    • Tisk

    Sunshine neslibují sponzorské roboty na podiu, polonahé tanečnice, ani drinky za poloviční cenu.

    Sdílejte článek:

Sunshine neslibují sponzorské roboty na podiu, polonahé tanečnice, ani drinky za poloviční cenu. 24.11. 2009, přesně měsíc před Štědrým dnem, rozsvítí ale svůj pekelný stromeček a rozhází dárky pro všechny svoje věrné fanoušky v pražském Lucerna Music Baru.

Že to bude jízda, o tom nemůže snad být ani pochyb, přesto si pozvali jako energické rozehřívače kapelu Dead Pope's Company a zvou kromě věrných Kidz In Da Streets, The Pytlix Clanu a ostatních fans i Vás všechny z ulice na generálku vánočního mejdanu. Prodloužený set, možnost pořídit exkluzivní merchandise, tradičně vychytaná světla a hlavně nekašírovaná zábava, to jsou jediná povolená reklamní lákadla pro tento večer. Lístky můžete koupit ve všech obvyklých předprodejích a až uvidíte plakát ruky s vyřezaným trojúhelníkem na zápěstí, platí to samé heslo, co pro adrenalinové reality shows: nikdy to nezkoušejte sami doma!

www.myspace.com/sunshinetrash
www.myspace.com/sunzfunz
www.bandzone.cz/sunshine
www.facebook.com/sunshinecz
http://musicbar.iquest.cz/wwwroot/
Vstupenky na listopadový koncert Sunshine v Lucerna Music Baru můžete díky D_Smack_U Promotion vyhrát i na stránkách ABradia!!
Sunshine – KIDS and MGKK Telepathy Tour 2009

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz