Marek Ztracený se neztratil ve Ztrácíš, ale Je to zlý

  • Marek Ztracený se neztratil ve Ztrácíš, ale Je to zlý Fotogalerie (4)
    • 13.11.2009
    • Tisk

    Za rok od vydání debutového alba Ztrácíš přichází Marek Ztracený s Pohledy do duše.

    Sdílejte článek:

Skoro do roka a do dne od vydání debutového alba Ztrácíš přichází Marek Ztracený s Pohledy do duše, které předchází aktuální singl Je to zlý.

Marek Ztracený je mladý charizmatický zpěvák, skladatel a pianista. Marek hraje na sedm hudebních nástrojů a skladbu vystudoval na konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze.
Výrazně se prosadil po soutěži Český Slavík na jaře 2008, kde získal ocenění Objev roku. Jeho singl Ztrácíš zaplnil rozhlasový éter a bodoval na hudební televizi Óčko. Následovala stejnojmenná debutová deska Ztrácíš.
Těsně před vydáním je jeho druhé album nazvané Pohledy do duše. Uvádí ho aktuální singl nazvaný Je to zlý. Podle Marka by bývalo bylo ideální, kdyby nahrávka vyšla 13. října, přesně rok po Ztrácíš, ale bude to o něco později. V nahrávacím studiu Reprague na něm pracoval pod dohledem producenta Martina Ledviny. Stylově by mělo být údajně trochu tvrdší. Album Pohledy do duše přinese dvanáct písní, které svou povahou navazují na úspěšný debut Ztrácíš.
Kromě natáčení nového alba Marek Ztracený objel v létě řadu festivalů a pilně koncertuje. Za zmínku jistě stojí i to, že Marek Ztracený v dubnu předskakoval pražskému koncertu Beyoncé a brázdil republiku jako host na turné Anny K.

Album Marka Ztraceného pohledy do duše vychází 23. listopadu.

Marek Ztracený: Ztrácíš

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz