Jarek Nohavica, Tolek Muracki a Frank Viehweg

  • Jarek Nohavica, Tolek Muracki a  Frank Viehweg Fotogalerie (3)
    • 30.10.2009
    • Tisk

    Společný recitál písničkářů Jarka Nohavici, Tolka Murackiho (PL) a Franka Viehwega (D).

    Sdílejte článek:

Společný recitál písničkářů Jarka Nohavici, Tolka Murackiho (PL) a Franka Viehwega (D) ve čtvrtek 5. listopadu od 21:00 v Lucerna Music Baru.

Jarek Nohavica, náš nejoblíbenější písničkář, má jistě spoustu kamarádů, přátel a obdivovatelů po celém světě. Dva z nich, Tolka Murackiho z Polska a Franka Viehwega z Německa si přizval, aby s nimi uspořádal společný recitál – trojkoncert.
Například Tolek Muracki překládá texty Jarka Nohavici do polštiny a pak je sám se svou skupinou interpretuje. Jeho posledním vydavatelským počinem bylo CD Swiat wg Nohavici (Svět podle Nohavici), na němž polští interpreti zpívají známé písničky ostravského barda. Podobně si počíná Frank Viehweg v Německu.
5. listopadu vystoupí v Lucerna Music Baru (21:00),
6. listopadu se přesunou do Příbrami, divadla Antonina Dvořáka v rámci Mezinárodního festivalu šansonu (19:00, koncert už je vyprodaný) a
7. listopadu do Jarkovy milované Ostravy, kde se trojkoncert uskuteční v Aule VŠB u příležitosti festivalu Polské dny v Ostravě (19:00).
Vstupenky: v předprodeji LMB za 300 Kč.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.