Sting na nové desce If On a Winter's Night... opěvuje zimu

Britský zpěvák a muzikant Sting vydává album, které věnuje svému nejoblíbenějšímu ročnímu období – zimě. Nazval ho If On a Winter's Night…

Sting se pro letošní rok rozhodl zpracovat motivy a klasické britské písně věnované zimě. Spojil se s uznávaným producentem Robertem Sadinem, se kterým vybral to nejkrásnější, co v tomto žánru v minulých staletích vzniklo a tyto skladby doplnil o dvě zimní písně z jeho produkce.
„Zima je tématem, které je velmi bohaté na inspiraci. Myslím si, že jsme s Robertem vytvořili něco velmi osvěžujícího a nevšedního. Tahle deska v sobě ukrývá zázrak znovuzrození a jakousi regeneraci ročních období,“ uvádí k nahrávce sám Sting, který na album přispěl písněmi Lullaby For An Anxious Child a The Hounds Of Winter.
Album, které nabídne i typické folkové nápěvy a chorály z dob 14. století, přinese ve standardní verzi celkem patnáct písní, limitovaná edice bude obsahovat ještě dvě bonusové písně navíc. U limitované verze bude navíc přibaleno i bonusové DVD, které nabídne exkluzivní záběry z natáčení desky a další výjimečný materiál. Celý komplet pak doplní rozsáhlý šedesátistránkový booklet s texty všech písní v angličtině, němčině a francouzštině.
If On a Winter's Night… vychází u Universal Music dnes – 26. října.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz