Sunflower Caravan: čtyři důvody proč je nezmeškat

  • Sunflower Caravan:  čtyři důvody proč je nezmeškat Fotogalerie (16)
    • 20.10.2009
    • Tisk

    Již zítra odehrají Sunflower Caravan koncert v Paláci Akropolis.Při­pomeňme si hlavní důvody, proč to…

    Sdílejte článek:

Už tuto středu odehrají Sunflower Caravan koncert v Paláci Akropolis. Pojďme si připomenout hlavní důvody, pro které prostě nesmíte toto neustále se vyvíjející trio ve středu zmeškat: 1) Fanoušci skupiny Sunflower Caravan se mohou těšit hodinu a půl trvající show, jejíž součástí bude několik zbrusu nových skladeb, z nichž 4 nejsou instrumentální, ale zpívané frontmanem Andym. To je zcela zásadní posun ve vývoji kapely. 2) Další dvě skladby, které jsou dobře známé z debutového alba, zazpívá naživo Ema Brabcová (ex-Khoiba). 3) Před Sunflower Caravan vystoupí vynikající britský blues-folkový kytarista Justin Lavash, který prostřednictvým svých skladeb dokáže navodit úžasnou atmosféru. 4) Na afterparty v divadelním baru Paláce Akropolis premiérově zazní taneční remix dosud nevydané skladby Sunflower Caravan. Jedná se o out-take z únorového debutu Sunflowers, jehož proměnu do čistě taneční bodoby si vzal na starost Gregory Finn (Southpaw).
Sunflower Caravan mají prostředí Paláce Akropolis důkladně „osaháno“ – dříve zde v rámci přehlídky mladých kapel Future Line odehráli přes tucet koncertů. Aktuální repertoár zde doprovodí velkoplošná projekce v podání VJ Martina, který s kapelou spolupracuje již delší dobu (mnozí znají jeho projekce z koncertů SC v Roxy). Protože vystoupení Sunflower Caravan bude trvat minimálně 90 minut, dveře klubu se otevřou už v 19 hodin. Po skončení koncertu přijde na řadu DJ set Gregoryho Finna (Southpaw), který potrvá do půlnoci.
Lístky jsou k dostání už nyní v obvyklých předprodejích za příznivých 150,– Kč + poplatky, na místě pak boudou v prodeji za 180,– Kč.
Více info:
www.myspace.com/…lowercaravan
www.myspace.com/…ckupromotion
www.dsmacku.com
www.palacakropolis.cz
Sunflower Caravan – What Is Happiness? (feat. Jens Andersson)

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze