Robbie Williams dnes zavítá dokonce do šesti českých měst

Dnes, v úterý 20. října Robbie Williams představí světu nové písně z desky Reality Killed The Video Star. U nás ho uvidí šest kin a jedno divadlo.

Celá show proběhne naživo v Londýně, kde Robbie Williams odehraje zahajovací koncert dalšího ročníku BBC Electric Proms. Ten bude přenášen do stovek kin po celém světě a fandové tak budou moci s Robbiem prožít jeho velký návrat na koncertní pódia.
Původně se koncert měl přenášet v České republice pouze ve dvou kinech, a to v kině Světozor v Praze na Václavském náměstí a dále v kině Květen v Teplicích. Zájem o lístky na tuto výjimečnou akci je ale tak veliký, že se do tohoto projektu zapojilo dalších pět kin v České republice. Koncert se bude krom již zmíněných kin promítat dále i v kině Centrál v Hradci Králové, v kině Kotva v Českých Budějovicích, v Golden Apple Cinema ve Zlíně a kině Svět v Lounech. Koncert Robbieho Williamse zavítá též i na prkna, která znamenají svět. Bude přenášen do pražského divadla Broadway, které dá tomuto koncertu dozajista úplně jiný rozměr
Robbieho dnešní koncert bude dozajista opravdu ojedinělou událostí. Tohoto Brita bude na pódiu doprovázet početná kapela, v které nebude chybět smyčcová i dechová sekce a celý tento ansámbl povede sám věhlasný Trevor Horn, který je i producentem Robbieho nového alba, které vyjde 9. listopadu.
Vstupenky na promítání koncertu Robbieho Williamse jsou stále v dispozici za cenu 350 až 400 Kč, pouze v případě kina Světozor zbývá již jen pár volných vstupenek na přístavky.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz