Britští Snow Patrol ohlašují výběrovku Up To Now

  • Britští Snow Patrol ohlašují  výběrovku Up To Now Fotogalerie (1)
    • 22.10.2009
    • Tisk

    Kapela ze skotského Dundee Snow Patrol přinese fanouškům jako dárek dvojité bestofko.

    Sdílejte článek:

Kapela ze skotského Dundee Snow Patrol přinese fanouškům jako dárek dvojité bestofko. 2CD největších hitů Up To Now předchází singl Just Say Yes.

Jedna z největších britských kapel současnosti Snow Patrol připravila na Vánoce dárek pro své fanoušky – vymazlené 2CD největších hitů včetně několika novinek a remixů.
Hlavní novinkou skupiny Snow Patrol z dvojalba Up To Now je chytlavý singl Just Say Yes, který se v nejbližší době dozajista stane evropským megahitem.
Snow Patrol se v hudebním průmyslu pohybují již více než patnáct let, celosvětově však prorazili až albem Eyes Open z roku 2006, které přineslo takové hity jako You’re All I Have, Set The Fire To The Third Bar nebo smutnou baladu Chasing Cars, která se dočkala v mnoha zemích zlatého či platinového statusu za prodej, a též díky využití v úspěšném seriálu „Chirurgové“ je pro Snow Patrol i doposud největším hitem.
Tato kapela ze skotského města Dundee, která letošní rok doprovází na světovém turné kapelu U2, má na svém kontě již více než dvacet úspěšných singlů, a tak se rozhodla pro výběrovku, kterou nazvala Up To Now, příliš nekalkulovat nebo dlouze přemýšlet, jaké songy na ni zařadí, a raději své první „best-of“ vydá jako dvojalbum. Celkem tedy kompilace bude obsahovat třicet písní – kromě známých hitů totiž dojde i několik raritek, živé verze hitů Run a Chasing Cars, ale hlavně i na tři novinky. Ty vznikly opět za producentské asistence věhlasného Jacknife Leea a vévodí jim zbrusu nový singl Just Say Yes, který je již po prvním poslechu jasnou hitovkou a pro Snow Patrol bezesporu dalším zásahem do černého.
Pro věrné fanoušky si Snow Patrol připravili i speciální edici výběrové desky Up To Now. Ta kromě již zmíněných dvou CD přinese i bonusové DVD, na kterém najdeme dva dokumenty – první bude animovaný, druhý bude obsahovat doposud nevydaný živý materiál kapely. Ti nedočkaví si již nyní na oficiálním webu kapely mohou předobjednat speciální limitovaný box, který bude v nádherné krabici rekapitulovat úspěchy Snow Patrol celkem na dvou CD, dvou DVD, třech vinylech a navíc bude v boxu přiložena i velká kniha s nádhernými fotkami.
Více informací: www.snowpatrol.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2014 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz