Kontroverzní Rammstein příští jaro navštíví Ostravu

  • Kontroverzní Rammstein příští jaro navštíví Ostravu Fotogalerie (6)
    • 17.10.2009
    • Tisk

    Těm, kdo nesehnali lístky na pražský koncert, se nabízí možnost své idoly odchytit v Ostravě.

    Sdílejte článek:

Těm, kdo nesehnali lístky na pražský koncert (25. listopadu), se nabízí možnost své idoly odchytit v Ostravě – 13. března 2010 v ČEZ Aréně.

Velmi silné jádro kapely Rammstein tvoří perfektní souhra kytaristů Richarda S. Kruspe – Bernsteina a Paula Henryho Landerse ve skvělém doprovodu baskytary Olivera Riedela a bubeníka Christopha „Doom“ Schneidera. Samozřejmě nelze opomenout výjimečný talent klávesisty doktora Christiana „Flake“ Lorenze, jehož klávesy dotvářejí nezaměnitelný zvuk kapely. Frontmanem kapely je zpěvák Till Lindemann, který je v součastné době bezpochyby jedním z nejosobitějších vokalistů na světě. Rammstein během koncertů vytváří velkolepou show, která nechá chladným málokoho.
Již od začátků, které se datují do roku 1993, hraje kapela Rammstein tvrdý a úderný metalový rock, který je však výrazně ovlivněn taneční hudbou. Rammstein vůbec velmi rádi kombinují protikladné ingredience. V jejich hudbě se na jednu stranu mísí tvrdost teutonských rytířů, texty jsou však o vztazích mezi lidmi a lásce. Díky koncertním show, kde si členové kapely mění velmi často převleky a nebojí se použít ani pyrotechnických efektů, mají Rammstein pověst výborné koncertní skupiny. Že to pánové naživo opravdu umí, se české publikum přesvědčilo naposledy v roce 2004.
Nyní se můžeme těšit nejenom na nové skladby, ale i novou tvář Rammstein.
Následníkem čtyři roky starého alba německých Rammstein Rosenrot je aktuální deska Liebe Ist Für Alle Da. Tu předcházel singl Pussy s opravdu netradičním klipem. I ostatní skladby alba jsou ale velice agresivní, jak už je u kapely zvykem. Texty Tilla Lindemanna plné abstrakce a ironie a jsou o lásce ze všech možných pohledů.
Vstupenky v síti Ticketpro budou v předprodeji od 23. 10. za 1090 – 1390 Kč (maximálně 6 na osobu).

Více informací: www.rammstein.de

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze