Poslední kompilace Na kloboučku vychází právě teď

  • Poslední kompilace Na kloboučku vychází právě teď Fotogalerie (23)
    • 16.10.2009
    • Tisk

    Poslední kompilace z úspěšné ediční řady CD a DVD vychází právě teď s podtitulem Final Collection.

    Sdílejte článek:

Poslední kompilace z úspěšné ediční řady CD a DVD vychází právě teď s podtitulem Final Collection. Stejně jako předchozí tituly je i tento bezplatnou přílohou magazínu REPORT, konkrétně listopadového čís­la.
Také na tomto CD najdete originální interpretace legendárních hitů v podání předních českých a slovenských muzikantů, doplněné o původní tvorbu. Tentokrát se můžete těšit na předělávky Queen, Beatles, Stevieho Wondera, Neneh Cherry nebo Lennyho Kravitze, stejně jako na osobité verze skladeb Buty, Vltavy, Big Heads či Stromboli.
Na nahrávkách, které vznikly v letech 1995–2002, uslyšíte Báru Basikovou, Věru Bílou, Zuzanu Navarovou, Michala Prokopa, Andreje Šebana, Radima Hladíka, Oldu Krejčovse, Jana Hrubého a samozřejmě Michala Pavlíčka, který tento unikátní projekt dramaturgicky a hudebně zastřešoval.
Ukázky z CD a další info na www.ireport.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.