Ondřej Pivec rozezní hammondky na Strunách podzimu

Série SPOTLIGHT na festivalu Struny podzimu zítra pokračuje dnes – 15. října v pražské La Fabrice – novým projektem Ondřeje Pivce.
Hráč na „hammondky“ Ondřej Pivec, který si již vydobyl neotřesitelnou pozici na domácí scéně a boduje také v jazzové Mecce v New Yorku, je zástupcem nejmladší generace letošního ročníku festivalu Struny podzimu.
Na koncertě, který se uskuteční už dnes, ve čtvrtek 15. října v pražské La Fabrice, představí nový projekt, na kterém se podílí kromě jeho kmenového Organic quartetu také big band Bucinatores Orchestra. Ondřej Pivec vystupuje na Strunách podzimu v rámci série SPOTLIGHT, představující každoročně českému publiku mimořádně talentovaného mladého umělce do 25 let na startu mezinárodní umělecké dráhy.
„Mladý jazzový varhaník a leader kapely Organic quartet Ondřej Pivec je jedním z nejsvébytnějších mladých muzikantů a velká naděje české jazzové a fusion scény v mezinárodním kontextu. To dokládá i fakt, že své hráčské zkušenosti získává v posledních letech ve světovém jazzovém velkoměstě New Yorku, odkud na Struny podzimu přijede po absolvování stáže u hammondové legendy Sama Yahela,“ doplňuje umělecký ředitel festivalu Struny podzimu Marek Vrabec.
Poslední vstupenky budou v prodeji už pouze hodinu před začátkem koncertu v pražské La Fabrice.
Podrobnější informace včetně hudebních a video ukázek jsou k dispozici na www.strunypodzimu.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.