Pavel Bobek na cestě po USA – nahrává v Nashvillu

  • Pavel Bobek na cestě po USA – nahrává v Nashvillu Fotogalerie (6)
    • 14.10.2009
    • Tisk

    Populární zpěvák Pavel Bobek nahrává v Nashvillu desku písní Johnnyho Cashe v češtině.

    Sdílejte článek:

Populární zpěvák Pavel Bobek ve spolupráci s Robertem Křesťanem nahrává v Nashvillu desku česky otextovaných písní Johnnyho Cashe.

Pavel Bobek v Chicagu zazpíval pro české krajany a přesunul se do studia Quad v Nashvillu, kde ve spolupráci s Robertem Křesťanem a Lubošem MalinouDruhé trávy točí novou desku sestavenou z česky otextovaných písní Johnnyho Cashe. Nahrávání se zúčastní i někteří bývalí Cashovi spoluhráči.
Dave Roe a Victor Krauss hrají na kontrabas, Guthrie Trapp a Steve Walsh na kytary a bicí ovládá Jerry Roe – samá velká jména.
Pavel Bobek k tomu říká: „Nahrávat album v Americe a navíc s takovými muzikanty je sen, který jsem se ani neodvážil snít.“
Čeští fanoušci Johnnyho Cashe a Pavla Bobka se mohou těšit například na Sunday Morning Coming Down (duet s Robertem Křesťanem), Highway Man (v podání Míši Leichta), It Ain't Me, Babe (vokály June Carterové zazpívá Pavlína Jíšová), dále na Walk The Line, As Long As I Live, That Old Wheel, Long Black Veil, Happines Is You nebo Girl From The North Country.
Album by mělo vyjít na jaře.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze