Byl spuštěn předprodej na říjnovou Hip Hop Jam Afterparty

  • Byl spuštěn předprodej na říjnovou Hip Hop Jam Afterparty Fotogalerie (14)
    • 13.10.2009
    • Tisk

    Pro všechny příznivce Hip Hop Jam festivalu chystají jeho pořadatelé Hip Hop Jam 2009 Afterparty.

    Sdílejte článek:

Pro všechny příznivce Hip Hop Jam festivalu chystají jeho pořadatelé na poslední říjnový víkend oficiální klubovou Hip Hop Jam 2009 Afterparty s názvem I LOVE AFTER. Ta se uskuteční v sobotu 31. října 2009 v pražském Abatonu a hlavním lákadlem bude bezesporu oficiální premiéra dokumentu Hip Hop Jam 09, živé koncerty, launch HipHopAllstars TV a v neposlední řadě party sety od známých deejay´s.
Pojďme si ještě jednou představit line up letošní Hip Hop Jam afterparty, která odstartuje v sobotu 31. října 2009 v pražském Abatonu úderem 20:00 a pojede až do rána. Hlavním gró afterparty bude slavnostní premiéra dokumentu Hip Hop Jam 09 z dílny Bedna TV, který vznikal několik měsíců a poodhalí spoustu zajímavostí ze zákoutí tak velké produkce, jakým bezesporu Hip Hop Jam festival je. Dalším velmi příjemným zpestřením programu HHJ afterparty bude koncert slovenské Tiny, která jako jedna z mála „domácích“ letos na Hip Hop Jamu chyběla a navíc dlouho v Praze nekoncertovala, takže „Viem, že povieš áno“ ;-) Dalším bodem programu bude zbrusu nová a neokoukaná koncertní show Hi-DefaDJ Wichem, kteří spolu vydají v listopadu pod Skoop labelem zbrusu nové album „Human Writes“. O party deejaying se ten večer postará trojka DJ Kappa (SK), DJ Jorgos (War Trak Posse Praha) a DJ Kwé (FX Bounce! Praha).
A teď to zásadní, vstup na celou akci stojí pouze 99,– Kč! Vzhledem k omezené kapacitě klubu a velkému zájmu pořadatelé v těchto dnech spustili oficiální předprodej lístků v sítích Ticketstream, Ticketpro a Ticketportal. Lístek ve vašem nejbližším předprodejním místě je zárukou, že se následně v sobotu 31. října dostanete bez problému na letošní Hip Hop Jam 2009 Afterparty.
31. října 2009 v Abatonu máte navíc možnost zkouknout slavnostní premiéru dokumentu HHJ09, koncerty Tiny a Hi-DefaWichem a zatancovat na párty sety provařených DJs!
Akce startuje úderem 20:00 a pojede se až do rána. Veškeré další informace (navigaci do Abatonu atd.) naleznete na oficiálním webu www.hiphopjam.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze