Chcete vlastní radio na internetu? Pořiďte si jej!

  • Chcete vlastní radio na internetu? Pořiďte si jej!
    • 12.10.2009
    • Tisk

    Služba My-ABradio poskytovaná společností Limemedia, a.s., prochází zásadními změnami.

    Sdílejte článek:

Služba MyABradio poskytovaná společností Limemedia, a.s., prochází zásadními změnami. Tento unikátní systém, který umožňuje zájemcům, a to jak hudebním nadšencům, tak samozřejmě firmám, provozovat vlastní internetové rádio. To vše pod doménou www.vlastniradio.cz.
Výhody vlastního rádia
Téměř nulové pořizovací náklady. Hudební archiv 35.000 skladeb, který máte k dispozici a nemusíte se starat a autorské poplatky. V případě, že máte vlastní tvorbu (skladby, rozhovory, hitparády apod.), není problém, protože díky jednoduchému unikátnímu software si můžete prostřednictvím sítě internet vkládat do svého rádia cokoli a odkudkoli.
Vlastní rádio je velice vhodným marketingovým nástrojem. Celé řadě firem tato investice ušetří peníze, protože získají nový vlastní nástroj, s vlastní správou, tudíž i vlastní komunikační kanál ke svým zákazníkům, kde jim bez dalších nákladů mohou sdělovat potřebná sdělení. Další výhodou je vlastní prostor, který lze samozřejmě zobchovat i pro prodej reklamy dalším subjektům. Vlastnírádio.cz nabídne tři základní balíčky, ze kterých si zájemce o své vlastní rádio může vybrat.
Při využití prvního z nich – STANDARD – lze vlastní internetové rádio provozovat s nulovými pořizovacími náklady, a přitom legálně využívat téměř 35.000 hudebních skladeb z databáze,“ říká k projektu Jakub Šmejkal, manažer portálu ABradio.cz a MY ABradio.
Dalšími možnostmi jsou balíčky PROFI a STREAM. „V případě balíčku PROFI dostane provozovatel k dispozici profesionální odbavovací software, díky němuž jeho vysílání bez problémů dosahuje kvality klasických rádií (FM),“ vysvětluje Jakub Šmejkal. Součástí balíčku je i zaškolení uživatele. Oproti STANDARDU pak lze do vysílání vkládat i vlastní skladby, další aplikace zahrnují například zobrazování předchozí, právě hrané i příští skladby včetně fotografie interpreta, statistiky poslechovosti nebo inteligentní funkci tvorba playlistu.
Poslední z balíčků s názvem STREAM je služba určená pro již existující klasická či internetová radia, která potřebují legálně vysílat na internetu. Stejně jako PROFI umožňuje i STREAM vysílání v kvalitě 32 a 128kbps ve formátu wma (standardní formát Windows). Jakub Šmejkal ještě dodává, existují i zákazníci se speciálními požadavky. Ale i těm jsme schopni vyhovět díky internetovým technologiím, jejich rychlosti a flexibilitě.
Více info – Jakub Šmejkal, manažer portálu ABradio.cz a MyABradio – jakub.smejkal@limemedia.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.