Akustický sólový projekt Zdeňka Bíny

  • Akustický sólový projekt Zdeňka Bíny Fotogalerie (3)
    • 12.10.2009
    • Tisk

    Zítra rozjede svůj akustický sólový projekt Zdeněk Bína v „Unplugged Café“ v Rock Café.

    Sdílejte článek:

V úterý 13. října od 20:30 rozjede svůj akustický sólový projekt frontman kapely –123min Zdeněk Bína v „Unplugged Café“ v Rock Café.

Frontman kapely -123min Zdeněk Bína právě naplno rozjíždí svůj akustický sólový projekt, se kterým se chystá na letní a podzimní festivalové a klubové turné po České republice.
„Sólová vystoupení jsou pro mě jednoznačně srdcovou záležitostí“… svěřuje se Zdeněk Bína. Často během bezmála dvou hodin na pódiu ze sebe Zdeněk vydává neuvěřitelné množství energie, které tak přenáší na lidi kolem sebe. „*Věřím, že díky tomuto zvláštnímu propojení jsou moje koncerty pro fanoušky opravdu výjimečným zážitkem.“*
Jeho akustické vystoupení nadchne milovníky mnoha hudebních žánrů. Za jeden večer Zdeněk na pódiu vystřídá jazz s latinou, flamenco s blues, nebo cikánské melodie s arabskými.
Na své si přirozeně přijdou i příznivci kapely -123min a jejího nezaměnitelného zvuku, který je právě se Zdeňkem Bínou nejvíce spjat. „Rád bych, aby si tento projekt zachoval svou jedinečnost a výjimečnost času a místa, a proto neplánuju vydání jakékoliv studiové nahrávky nebo živého záznamu koncertu.“… prozrazuje svou strategii Bína.
Jediná možnost, jak si poslechnout akustický sólový projekt Zdeňka Bíny a zažít na vlastní kůži výše popsané, je navštívit jeho živé vystoupení.
Vstupné 150 Kč.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.