Koncert pro stromy Marty Kubišové v brněnské Redutě

  • Koncert pro stromy Marty Kubišové v brněnské Redutě Fotogalerie (7)
    • 11.10.2009
    • Tisk

    Marta Kubišová vystoupí ve čtvrtek 22. října v Divadle Reduta na akci Koncert pro stromy.

    Sdílejte článek:

Marta Kubišová vystoupí ve čtvrtek 22. října od 19:30 v brněnském Divadle Reduta na akci Koncert pro stromy spojené s vyhlášením Stromu roku.

I letos se mohou příznivci přírody a umění setkat na podzimním Koncertu pro stromy. Na koncertě spojeném s vyhlášením výsledků ankety Strom roku vystoupí ve čtvrtek 22. října v brněnské Redutě na Zelném trhu Marta Kubišová v klavírním doprovodu Petra Maláska. Slovem provází Milan Hein.
Nadace Partnerství je nejvýznamnější českou nadací podporující projekty udržitelného rozvoje ve všech regionech České republiky. Během 18 let své existence podpořila formou nadačních příspěvků ve výši 213 miliónů korun už na 2 383 projektů nevládních neziskových organizací, škol, obecních úřadů i jednotlivců.
Mimo jiné podporuje proto šetrné formy turistiky, využívání obnovitelných zdrojů energie a energetických úspor, šetrnou dopravu a kvalitní a funkční veřejná prostranství v obcích a městech.
Vstupenky v předprodeji Ticketstream za 240 – 350 Kč.
Více na www.nadacepartnerstvi.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.