Na Radiu Hey! nyní kromě muziky i více sportu

  • Na Radiu Hey! nyní kromě muziky i více sportu
    • 09.10.2009
    • Tisk

    Radio Hey! naplňuje vlastní slogan a v jeho duchu přináší nejenom více rockové muziky, ale také sportu.

    Sdílejte článek:

Radio Hey! naplňuje vlastní slogan a v jeho duchu přináší nejenom více rockové muziky, ale také sportu.
Pomyslným vrcholem příštích dnů bude exkluzivní rozhovor, který radiu Hey! poskytne dvojnásobný mistr ČSSR, olympijský vítěz z Nagana, vítěz Stanley Cupu a držitel mnoha dalších ocenění Dominik Hašek. Rozhovor nejenom o kariéře Dominátora, ale také o tom jaké pocity má z comebacku a účinkování v O2 Extralize můžete slyšet na radiu Hey ve středu 21. října 2009 po 11. hodině v pořadu Sport Back Stage.
Pořadem Sport Back Stage provází každou středu Marek Rejman – nová „sportovní“ posila týmu radia Hey! Hodinu před polednem zpovídá hosty, kteří toho mají se sportem více než dost společného. V uplynulých týdnech tak bylo možné slyšet například tiskového mluvčího ČMFS Ing. Petra Svěceného, hokejovou legendu a generálního manažera hokejové Sparty Petra Břízu, jezdce freestyle motocrossu Martina Koreně a další.
Do řad těch, které je možné na radiu Hey! pravidelně slýchat přibyl také Mgr. Jan Schwarzer. Do radia Hey! dorazil z redakce sportu České televize. Sportu se věnuje nejenom v éteru, ale také aktivně, tudíž je posilou adekvátní. Na radiu Hey! v současné době komentuje v odpoledních hodinách zápasy hokejové O2 Extraligy, ale nejenom ty. Prostřednictvím jeho postřehů můžou i ti, kteří zrovna nejsou na stadionech nebo u televize sledovat zápasy Gambrinus ligy, Champions league, a zámořské NHL. S blížícími se Olympijskými hrami ve Vancouveru bude možné Jana Schwarzera slýchat ještě častěji.
Pravidelnou dávku sportu přináší radio Hey! nově také v průběhu každého všedního dne od 10 do 19 hodin. Dvakrát v hodině, prostřednictvím Pavla Křivánka rekapituluje zápasy předchozích dní, nabízí pohledy do aktuálních výsledkových tabulek, nabízí rozhovory s trenéry a samotnými hráči a sportovni a zve na akce budoucí.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.