Sobotní koncert IAMX okoření populární The Fakes

V pražském klubu SaSaZu, který se nachází v areálu holešovické tržnice, v sobotu propukne prvotřídní mejdan. Do Prahy přijíždí Chris Corner se svým projektem IAMX, aby nám předvedl svoji další show a seznámil nás se svou letošní novinkou Kingdom of Welcome Addiction. Na této desce se Chris Corner představil v citlivější podobě než na svých předchozích elektropopových albech, poprvé se také pustil do duetu a to rovnou s věhlasnou Imogen Heap.
Skvělou zprávou je ale také to, že koncertem IAMX sobotní program nekončí. Jako host vystoupí populární The Fakes DJs, se kterými bude možno se protančit do nedělních ranních hodin. A vzhledem k tomu, že SaSaZu po zkušebním provozu oznámili zlevnění drinků na barech až o 25% a jejich prvotřídní kuchyně je otevřena do 3:00, můžete v SaSaZu strávit nezapomenutelný večer plný hudební a chuťové rozkoše.
Klub se otevírá ve 21:00.
Vstupenky na koncert IAMX v SaSaZu je možné zakoupit v síti Ticketpro za 500,– Kč na místě pak za 600,– Kč. V.I.P. vstupenky se prodávají za 830,– Kč, také v sítí Ticketpro.
Více info na:
www.myspace.com/iamx
www.iamx.eu
www.myspace.com/fakesclash
www.sasazu.com
www.dsmacku.com
www.myspace.com/…ckupromotion
Dnešní den máte poslední šanci vyhrát na ABradiu vstupy na koncert IAMX a party s The Fakes do klubu SaSaZu!!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.