Jan a František Nedvědovi – Vzácné setkání ve Vltavské

V sobotu 17. října se v 17:00 ve Velkém sále KC Vltavská sejdou bratři Jan a František Nedvědovi, stálice české folkové, country a trampské hudby.

Vzácné setkání – to je název koncertu bratrů Nedvědů. Tito písničkáři za sebou mají mnoho společné tvorby, ale od roku 1998 jsou společně vidět jen zřídka. V Praze spolu vystoupí po deseti letech poprvé! Při koncertě je doprovodí skupina Tie Break. Ta patří oběma bratrům. S Františkem se jmenuje Tie Break a s Janem J.A.N.
Bratři Nedvědové původně založili kapelu Toronto, kterou později přejmenovali na Brontosaury. Pak působili společně ve Spirituál Kvintetu a s porevoluční pauzou (kdy Jan jel sólově) je čekala slavná éra, kdy tvořili a hráli jako Bratři Nedvědi. Vyvrcholením této doby se stal společný koncert na Strahově v roce 1996, na který dorazilo téměř sedmdesát tisíc lidí. Dále se jejich tvorba ubírá opět sólově.
„V rámci téměř dvouhodinového programu se fanoušci mohou těšit nejen na představení písní ze současného sólového období Jana i Františka, ale také na nesmrtelné hity ze zlaté éry Brontosaurů,“ uvedla manažerka Vltavské Jitka Menclová.
A na co se můžeme těšit? Určitě nebudou chybět Stánky, Valčíček, Na kameni kámen, Obrázek oblázek, Podvod, Ptáčata, Růže z papíru, Kamínky, Zahrádky, Nad Sázavou, Igelit, Jižní kříž, Dobrej den, Řemeslo, Kočovní herci, Co s tím dělat můžu, Písnička je lék…
Vstupenky: za 300 Kč v předprodejích Ticketpro a Ticketportal, na místě 350 Kč.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.