Jaromír Nohavica – turné po západní Evropě On The Road

 • Jaromír Nohavica – turné po západní Evropě On The Road Fotogalerie (3)
  • 04.10.2009
  • Tisk

  Písničkář Jaromír Nohavica v obytném karavanu vyráží na „miniturné“ po západní Evropě.

  Sdílejte článek:

Písničkář Jaromír Nohavica v obytném karavanu vyráží na „miniturné“ po západní Evropě. Letos navštíví Amsterdam, Berlín a Brusel.

Jaromír Nohavica vystoupí dnes v Amsterdamu, pozítří v Bruselu a 9. a 10. října v Berlíně. Tam na jeho koncertě vystoupí jako host Frank Viehweg.
„I tentokrát očekáváme, že koncerty přitáhnou nejen české, ale i polské a slovenské krajany,“ uvedl organizátor koncertů Michal Žáček. Na loňském turné hrál Jaromír Nohavica v Británii, Irsku, Kanadě a Spojených státech. Musel volit leteckou dopravu, zatímco letos vyrazí v obytném karavanu.
„Měl prostě chuť spojit koncerty s příjemným poznávacím výletem. A protože s sebou bere kromě kytary a heligonky i housle a další nástroje a někteří z nás ostatních jsou amatérští muzikanti, asi budeme mít na cestách veselo,“ těší se Žáček.
Jaromír slíbil svým fanouškům doma, že jim o svém turné bude referovat (slovem i obrazem) na internetových stránkách.
Z dalších letošních aktivit Jaromira Nohavici vybíráme:

 • Podpora Ostravy v kandidatuře na Evropské město kultury 2015 (písní „Ostravo, Ostravo, město mezi městy, hořké moje štěstí,“, která se stala hudebním symbolem).
 • Ocenění Deska roku za 34 427 prodaných alb Ikarus (nejvíce ze všech tuzemských interpretů).
 • Na listopad ještě Jarek chystá společný recitál s Tolem Morackim z Polska a Frankem Viehwegem z Německa – 5. listopadu v Lucerna Music Baru a 6. listopadu v Divadle Antonína Dvořáka v Příbrami.

Více informací: www.nohavica.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.