Pocta Zuzaně Navarové – album z červnových koncertů

  • Pocta Zuzaně Navarové – album z červnových koncertů Fotogalerie (25)
    • 04.10.2009
    • Tisk

    K letošním nedožitým padesátinám Zuzany Navarové vychází album z červnové série koncertů.

    Sdílejte článek:

K letošním nedožitým padesátinám Zuzany Navarové vychází album z červnové série koncertů skupiny Nerez. Bude se křtít a pojede se na turné.

Zuzana Navarová by se letos dožila padesáti let. K tomuto výročí uspořádali zbývající členové skupiny Nerez v červnu v Praze sérii koncertů.
Jejich milými hosty byli Marie Rottrová, Vlasta Redl, skupina Toxique a mladý jazzový zpěvák Jan Smigmator. Každý z hostujících umělců si připravil jednu píseň z repertoáru Nerez, která potom zazněla v jeho originální interpretaci během slavnostních koncertů.
Kromě hostů se na pódiu Šapitó na Žižkově představili samozřejmě členové skupiny Nerez Vít Sázavský, Zdeněk Vřešťál a Pavel Plánka. Na baskytaru hrál Filip Benešovský a pěvecké party Zuzany Navarové interpretovala Klára Vytisková, dcera bývalého kontrabasisty Nerez Vladimíra Vytisky, ale především zpěvačka skupiny Toxique.
Všechny čtyři koncerty byly zaznamenány a byly připraveny k vydání. K vydání alba je připraveno rozsáhlé turné, které začíná v září a bude pokračovat až do června 2010. Album obsahuje 14 písní, z nichž čtyři interpretují hosté a zbývajících deset skladeb členové skupiny Nerez se zpěvačkou Klárou Vytiskovou.
7. října pokřtí album Martin Dejdar v Ozzyho hospodě U Balbínů a 9. listopadu proběhne „veřejný křest“ na benefičním koncertu, jehož výtěžek bude předán společnosti Mamma Help, sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu. Koncert se koná v divadle Casa Gelmi na pražské Korunní třídě. Vystoupí členové skupiny Nerez a Klára Vytisková a hosté Marie Rottrová se skupinou Neřež.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.