Pavel Dobeš v pražském konferenčním centru InGarden

  • Pavel Dobeš v pražském konferenčním centru InGarden Fotogalerie (3)
    • 03.10.2009
    • Tisk

    Ostravak Pavel Dobeš 13. října od 20:00 zahraje v InGarden pro dobrou věc – pomůže při akci UNICEF.

    Sdílejte článek:

Říjnovým hostem koncertního večera ve strašnickém kulturním a konferenčním centru InGarden bude muzikant, textař a skladatel Pavel Dobeš.

Po letní koncertní pauze připravilo strašnické kulturní a konferenční centrum InGarden koncert vtipného písničkáře Pavla Dobeše za doprovodu svého hudebního partnera Tomáše Kotrby. Během večera mohou návštěvníci koncertu adoptovat Panenku UNICEF. Centrum InGarden se zařadilo mezi prodejce Panenek UNICEF, jejichž zakoupením – „adopcí“ člověk přispěje potřebnou sumu k očkování 1 dítěte v rozvojových zemích proti šesti smrtelným dětským chorobám (spalničky, záškrt, černý kašel, tetanus, tuberkulóza, dětská obrna). Během přestávky proběhne autogramiáda a prodej CD. Adopce panenek je možná i mimo koncertní večer.
Čerstvý šedesátník Pavel Dobeš je známý písničkář s nepřeslechnu­telným ostravským dialektem, jehož hudba je založena na jednoduché melodii, lehce zapamatovatelném refrénu a ironických textech. Byl to právě on, kdo v osmdesátých letech vyzvedl vysmívanou ostravštinu a vytvořil z ní módní vlnu. Mnoho jeho písní zlidovělo a nachází si své posluchače i v současnosti. Za více jak pětadvacetiletou písničkářskou kariéru se stal autorem stovky písní, vydal 12 alb a dvě knižní publikace.
Strašnické kulturní a konferenční centrum InGarden sídlí na adrese Dvouletky 529/42, Praha 10.
Vstupné: 200 Kč
Více informací: www.paveldobes.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.