ABradio snižuje počty svých rádií - zároveň přináší nová

  • ABradio snižuje počty svých rádií - zároveň přináší nová
    • 30.09.2009
    • Tisk

    S upřímnou lítostí Vám oznamujeme, že jsme nuceni snížit stavy našich internetových rádií

    Sdílejte článek:

S upřímnou lítostí Vám oznamujeme, že jsme nuceni snížit stavy našich internetových rádií k datu 7.10.2009. Důvody ke snižování jsou dány jednak malým zájmem ze strany posluchačů, kdy již nadále nemůžeme dotovat poměrně nákladný provoz rádií a také proto, že vznikla nová rádia našich spřízněných subjektů a tak nebudeme dublovat jejich téměř totožnou programovou skladbu. Třetím případem, který do určité míry souvisí s prvním, je již pak sloučení některých stávajících žánrově podobných rádií do sebe.
První případ se týká Radia Bigbít, které nedokážeme efektivně plnit a ačkoliv je unikátní, není pro nás možné je nadále dotovat.
Druhým případem je Radio Super 80s, Radio Pop90 a Radio Rock90 a Radio HIT. Programová skladba rádií je téměř totožná s Hitrádio 80tka a Hitrádio 90tka a tak jsme se rozhodli, že naše původní rádia zrušíme a doufáme, že nám posluchači prominou a začnou být věrni těmto novým a kvalitním rádiím, která vznikla nedávno společně s Hitrádio PopRock, které jde napříč popem a rockem 80. a 90. let.
Do třetice, jak jsme se již zmínili, dochází ke sloučení několika rádií dohromady. Spojili jsme Radio Jazz, Radio Blues a Radio Swing do Radio Jazz Blues Swing, která citlivě kombinuje tyto styly a doufáme, že přijmete nové rádio za své jako ta předešlá. Poslední rádio, které rušíme,nebo lépe řečeno slučujeme, je Radio Downtempo, většina hudebního obsahu se přesune do Radio Chillout, kde již některé skladby hrají. Také doufáme, že fanoušci tohoto stylu tuto změnu přijmou za svou.
Děkujeme posluchačům za Vaši věrnost a trpělivost, kterou jste nám věnovali a doufáme, že tyto změny přijmete s pochopením a budete „nová“ rádia poslouchat se stejnou oblibou, jako ta předešlá.
Vaše ABradio

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.