D Smack U Promotion a LMB plní Váš hudební podzimní kalendář

Kalendář koncertů, při kterých bude možné uniknout podzimní depce se pomalu plní. I agentura D Smack U Promotion spolu s Lucerna Music Barem pomalu vyplňují volná místa vašich diářů skvělými koncerty a kromě již dříve oznámených lahůdek jako budou například The Drones, IAMX, Baddies nebo Editors si nově můžete koupit vstupenky na následující koncerty:
1.11.2009 – Zion Train – Lucerna Music Bar – Zion Train nejsou pouze hudební těleso. Je to jedno z nejplodnějších seskupení, které produkuje vše od hudby, přes časopisy, CD ROMy, internetové stránky, až po knihy. V českých zemích jsou tito britové však známí především svými strhujícími elektro-dubovými koncerty.
18.11.2009 – Therapy? – Lucerna Music Bar – v naších končinách velmi oblíbená metalová kapela ze Severního Irska, která se při koncertech s těsným kontaktem s publikem cítí jako ryba ve vodě. V Lucerna Music Baru se tedy bude na co těšit!
21.12.2009 – Southpaw – Lucerna Music Bar – jedna z nejoblíbenějších pražských klubových kapel nám svým pestrým koncertem zpříjemní hektické období předvánočních nákupů.
Zároveň oznamujeme, že termín koncertu SkylineLucerna Music Baru se přesouvá na 15.12. a koncert Biffy Clyro je z prosince přeložen na rok 2010, o konkrétním termínu se ještě jedná.
Více info na:
www.dsmacku.com
www.musicbar.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.