Plastici po dvaceti letech koncertují v podzemí

  • Plastici po dvaceti letech koncertují v podzemí Fotogalerie (16)
    • 27.09.2009
    • Tisk

    Symbolický návrat do podzemí po dvaceti letech od Sametové revoluce a na svátek svatého Václava.

    Sdílejte článek:

Legenda českého undergroundu skupina Plastic People Of The Universe bude na státní svátek koncertovat v jeskyni Výpustek v Moravském krasu.

V pondělí 28. září od 17:00 vystoupí slavná undergroundová skupin Plastik People Of The Universe v jeskyni Výpustek v Moravském krasu. Koncert bude speciálně ozvučený a nasvětlený tak, aby vynikla neopakovatelná atmosféra jeskynních prostor. Akci bude snímat Česká televize a odvysílá z něj speciální dokument.
Vstupenky za 250 Kč v předprodeji v informačním centru Moravského krasu Skalní mlýn nebo přímo v pokladně jeskyně Výpustek. Kapacita je 400 diváků a v jeskyni je teplota kolem sedmi stupňů.
Koncerty v Punkevních jeskyních nejsou zas až tak výjimečné. Jak by mohla potvrdit třeba skupina Blue Effect, podzemní prostory mají vynikající akustiku. Letos se tu konal už 12. ročník festivalu Čarovné tóny Macochy, na kterém vystoupili například Lenka Filipová, Spiritual Kvintet, Miroslav Paleček, Jiří Stivín a Radka Fišarová.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.