MC Duro na Eurodance se songem Na vlnách času

  • MC Duro na Eurodance se songem Na vlnách času
    • 03.10.2009
    • Tisk

    Skupina MC Duro na pěvecké soutěži věnované taneční hudbě a v hitparádě Top 20 Music-Star.

    Sdílejte článek:

Novinka taneční skupiny MC Duro Nejde vrátit zpět zabodovala, jak si povede další song V oblacích? Skvělá je i účast kapely v Eurodance.

Další novinka skupiny MC Duro Nejde vrátit zpět se krátce po nasazení do hitparády Top 20 Music-Star (http://www.music-star.cz/top20.php) dostala na první příčku. Skupině se podařilo do stejné hitparády vložit další želízko do ohně MC Duro feat. DB (Darina) V oblacích. Tato píseň vyšla i na výběrových albech Fresh Hitz a Dancemania.
MC Duro se jako reprezentant Česka dostali do mezinárodní soutěže Eurodance (http://www.eurodanceweb.net/), kam byla umístěna jejich píseň Na vlnách času. Tento web přináší jedinou pěveckou soutěž věnovanou taneční hudbě z Evropy. Projekt byl vytvořen v roce 2001 a chce podpořit taneční představení v místních jazycích.
Diskžokejové a novináři sledují taneční scénu a pak z každé země vyberou to nejlepší. V loňském roce byli například slovenští PapaJam na devátém místě (MC Duro s touto skupinou natočili společnou píseň). O rok dřív česká skupina Infinity byla devatenáctá. V roce 2006 bodovala Verona, umístila se na čtvrtém místě, když v roce 2005 byla šestá a v roce 2003 dokonce čtrnáctá. To, že se MC Duro dostali do této soutěže, je už samo o sobě vynikající výsledek.
Mc Duro se rozhodli, že se pokusí i o remake písně Michala Davida Decibely lásky. Chtějí tím zahájit malou sérii nejúspěšnějších diskotékových písní ve své osobité úpravě.
Více o skupině: www.mcduro.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze