Jiří Schmitzer oslaví narozeniny v Paláci Akropolis

  • Jiří Schmitzer oslaví narozeniny v Paláci Akropolis Fotogalerie (6)
    • 29.09.2009
    • Tisk

    Herec a písničkář Jiří Schmitzer se rozhodl oslavit kulatiny koncertem v Paláci Akropolis.

    Sdílejte článek:

Oblíbený herec a písničkář Jiří Schmitzer se rozhodl oslavit kulatiny koncertem i s kapelou v neděli 4. října ve Velkém sále Paláce Akropolis.

Letos oslaví oblíbený herec a písničkář Jiří Schmitzer 60. narozeniny. Kdo by neznal jeho „songy“ jako *Bynďa, Japonec, Máte na to?, Hrdlo prdlo*…
Své kulaté narozeniny se rozhodl oslavit jak jinak než koncertem. Ty jsou vždycky velkým zážitkem. Na koncertě 4. října zahraje s hlavním protagonistou i kapela, a tak nezbývá než se těšit na Jiřího Schmitzera v roli rockera. Kapelu tvoří rytmika kapely ETC – tedy Pavel Skála (kytary), Jiří Veselý (basa) a Jiří Zelenka (bicí).
Jiří Schmitzer, absolvent DAMU, člen souboru Studia Ypsilon, filmový herec (Marečku, podejte mi pero!, Postižiny, Slavnosti sněženek, Vesničko má středisková, Černí baroni, Báječná léta pod psa, Kytice,Kráska v nesnázích a mnoho dalších), „chovatel“ Českého lva (nejlepší herec v hlavní roli ve filmu Bumerang), ale i hudební skladatel (skládal pro divadelní inscenace včetně práce pro Národní divadlo). Jako písničkář vydal čtyři alba (Recitál 1997, dvoják Šílenec 2000, Bouda 2003 a Sbírka kiksů 2008). Zpíval také na albu Bratří Ebenů Já na tom dělám a Ebeni v zahradě. V roce 2008 vydal soubor svých textů Kanimůra ze Šardonu.
Vstupenky: v předprodeji Ticketpro, Ticketportal a v Akropoli za 140 Kč, na místě 180 Kč. Start je v 19:30.
Ukázka:

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.