Zpěvák David Gray má po čtyřech letech nové album

  • Zpěvák David Gray má po čtyřech letech nové album Fotogalerie (30)
    • 30.09.2009
    • Tisk

    Britský zpěvák a skladatel David Gray přichází s novým albem Draw The Line vlastní produkce.

    Sdílejte článek:

Britský zpěvák a skladatel David Gray přichází s novým albem Draw The Line, na které pozval své kolegyně Annie Lennox a Jolie Holland.

První reakce kritiky na albovou novinku Davida Graye Draw The Line, která přináší jedenáct nových písní, jsou nadmíru lichotivé, což vlastně David ukazuje již na pilotním singlu Fugitive, na kterém mu sekunduje i gospelový sbor. Píseň má na první poslech jasné hitové ambice, což potvrzují i vysoké rotace této skladby v rádiích po celé Evropě.
David Gray si nové album produkoval sám a na natáčení, které probíhalo v Londýně, si pozval i dvě výtečné kolegyně z hudební branže – Annie Lennox a Jolie Holland.
Na novém albu je znát i jistý posun v jeho tvorbě. Nejen, že pro natáčení alba Draw The Line David Gray postavil novou kapelu, ale vymanil se i ze spolupráce s dlouholetým kolegou Craigem McClunem a nechal si radit pouze Robem Malonem, který se podílel i na jeho posledních dvou deskách.
Věrné fanoušky dozajista potěší, že deska vychází v limitovaném nákladu i s bonusovým diskem, na kterém David Gray přináší osm svých velkých hitů v koncertním podání.
Více: www.davidgray.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze