Unplugged Café dnes a zítra uvádí skupinu Loyca

  • Unplugged Café dnes a zítra uvádí skupinu Loyca
    • 23.09.2009
    • Tisk

    Ve dnech 23. a 24. září vystoupí v dosud neodhlučněném sále Rock Café rocková skupina Loyca.

    Sdílejte článek:

Ve dnech 23. a 24. září vystoupí v dosud neodhlučněném sále Rock Café – tedy v rámci koncertů Unplugged Café – pražská rocková skupina Loyca.

Skupina Loyca vystoupí v rámci Unplugged Café, protože v Rock Café se v tuto chvílí stále nekoncertuje a proto se kapela rozhodla podpořit hraní v tomto klubu alespoň akusticky. V Rock Café je to jeden z mála koncertů.
Pražská rocková skupina Loyca letos v lednu oslavila své první narozeniny a vydala svůj první singl nazvaný Lessons of The Fight. Skupinu Loyca tvoří kytarista Dandy Frutty, baskytarista Petr Lisac, bubeník Jan Podzimek a zpěvačka Dana Yousifová (jejíž dědeček pocházel z Iráku).
Více o skupině: www.loyca.cz
Informace o aktuálním stavu Rock Café:
9. 9. 2009 se odhlučněný sál Rock Café neotevíral. Termín otevření je odložen o tři měsíce z důvodů zvolení náročnější technologie, která vyřeší problémy s hlukem jednou provždy. Přesto se v klubu konala menší párty za účasti unplugged setů kapel The Radio$tars a Imodium. Vstupné se nevybíralo, ale kdo chtěl, mohl klubu pomoci vlastníma rukama a odpracovat dobrovolnou hodinu s krumpáčem a lopatou. Všichni věří, že je to pro Rock Café dobré znamení a že se ještě do konce roku sejdou v klubu na skutečném otevření odhlučněného sálu.
Více informací: www.rockcafe.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.