Kontrafakt přinese hip hop do Lucerna Music Baru

Ve středu 30. září od 21:00 se Lucerna Music Bar rozezvučí slovenským hip hopem skupiny Kontrafakt. Přivezou ho skvělí Rytmus, Ego a Aneška.

Kontrafakt je výrazný objev na slovenské hip-hopové scéně. Tento projekt tvoří tři lidé, nejznámějším a nejzkušenějším z nich je Rytmus. Na slovenské scéně působí Rytmus už několik let jako MC a dva roky se intenzivně věnuje beatboxu. Za takovou krátkou dobu si vybudoval svými beatbox vystoupeními výborné renomé a je považovaný za nejlepšího ve svém oboru na Slovensku. Rapoval ale už v první polovině 90. let na kultovní výběrovce slovenského hip hopu Zvuky Ulice. Dalšími členy kapely jsou MC Ego a DJ Aneška. Aneška nevystupuje jako klasický DJ, zaměřuje se na zvládnutí náročných hip-hopových technik. Specialitou Kontrafakt je perfektně připravené vystoupení složené z rapu, beatboxu a hip hopového djingu SubBeats.
Vstupenky: za 200 Kč v předprodeji Ticketportal.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.