Skupina Bek Ofis zve na koncert 1. října do Futura

  • Skupina Bek Ofis zve na koncert 1. října do Futura
    • 18.09.2009
    • Tisk

    Pop-rockový projekt Bek Ofis představí „Podzimní XXL“ ve čtvrtek 1. října v klubu Futurum.

    Sdílejte článek:

Na 1. října si připravil svůj koncert na téma „ Podzimní XXL“ Honza Nedvěd, který zde představí svůj pop-rockový projekt s názvem Bek Ofis.

Bek Ofis se určitě zavděčí především těm, kteří mají rádi britskou popovou scénu.- a navíc speciálním hostem tohoto večera bude švédská zpěvačka Veronika Padilla.
Bek Ofis má originální zvuk, který kombinuje elektrosyntetické zvuky s elektrickými kytarami a anglicky i česky zpívané texty. Na koncertu zazní nejen skladby z debutového alba For The Truth you Must Fight (2007), ale i zcela nové skladby z nově připravovaného alba, které vyjde na konci roku. Zahrají i skladbu Otherside, která slavila úspěch na letošním Sázavafestu.
Bek Ofis je pražský pop-rockový projekt zpěváka a hudebníka Jana J. Nedvěda (shoda jmen se známým písničkářem je čistě náhodná). Za pomoci stálých hostů (jmenujme bubeníka Michala Havla, baskytaristu Jakuba Jakubce a pianistu Jana Maxiána) se projekt stal absolutním vítězem soutěže Sázava Fest Battle 2008, finalistou Boom Cup 2008 a Český rock do Evropy 2009. Bek Ofis charakterizuje moderní zvuk, skloubení elektroniky a kytar, anglicky a česky interpretované písně čerpající z kořenů evropské i domácí scény.
Během léta 2009 se projekt prodral hned na většinu zásadních festivalů v ČR, především na SázavaFest, Benátskou noc a festival Votvírák.
V současnosti se nový singl Chvíle drží na 16. pozici oficiálního žebříčku IFPI.
Více na www.bekofis.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze