The Chancers vzdali poctu Madness předělávkou Deceives The Eye

  • The Chancers vzdali poctu Madness předělávkou Deceives The Eye Fotogalerie (1)
    • 14.09.2009
    • Tisk

    Kapela The Chancers sklízí další zahraniční úspěchy. Svou předělávkou písně Deceives The Eye

    Sdílejte článek:

Kapela The Chancers sklízí další zahraniční úspěchy. Svou předělávkou písně Deceives The Eye od britských The Madness přispěla na mezinárodní kompilaci ke 30 letům, která vzdává poctu této legendární 2 Tone kapele. Kompilace, která vyšla 5. září se na začátku týdne ve své kategorii vyšvihla na prodejní špičku na francouzské pobočce internetového obchodního portálu Amazon.
Na cd MADNESS 30 TH ANNIVERSARY TRIBUTE ALBUM svými coververzemi přispěly kapely z celého světa. Vznikala za souhlasu a plné podpory členů Madness, ovšem v režii jejich francouzského fanklubu. Mezi skupiny, které na kompilaci přispěly, patří třeba českému publiku dobře známí DESORDEN PUBLICO, DR RING DING, KING DJANGO či LES TOUFFES KRETIENNES.
Předělávka v podání The Chancers vznikla již letos na jaře během příprav nového alba The Chancers. V premiéře zazněla na letošním festivalu Rock For People. „Když jsem byl malý skinhead doma v Southendu, chodil jsem do obchodu a zkoušel krást placky Madness. A tahle písnička je taky o krádeži,“ říká o výběru skladby, jíž se Chancers rozhodli předělat frontman Simon Ruffskank. I když písnička nepatří mezi nejznámější kousky britských hitmakerů, u Simona na škole prý byla nesmírně populární.
Skladbu Deceives The Eye v podání The Chancers si můžete poslechnout od úterý 9. září na jejich Bandzone a Myspace profilech. Kompilaci pak kapela představí na svém listopadovém koncertě 10.11. v Lucerna Music Baru.
Než přijde do české distribuce, lze ji objednávat přímo ze stránek amazonu.
http://www.amazon.fr/…2/ref=sr_1_2?…
www.myspace.com/realchancers
www.bandzone.cz/thechancers

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz