Robbie Williams vypouští první singl z nového alba

Nové album Robbieho Williamse s názvem Reality Killer The Video Star, které ohlašuje první singl pojmenovaný Bodie, vyjde 9. listopadu 2009.
Produkoval ho věhlasný Trevorn Horn (alba Seala, Pet Shop Boys a dalších), o kterém Robbie Williams říká: „Trevor dodal na desku něco, co jsem na předchozích albech neměl – svého génia.”
O svém novém albu Robbie řekl: „Chci, aby lidé pocítili radostné vzrušení, aby tančili, chci, aby na padesát minut zapomněli, kdo jsou a kde jsou – a aby si během těch padesáti minut zapomnění vytvořili k těm písním vztah. Na tuhle desku jsem velice hrdý – myslím, že je kurevsky dobrá. Chci, aby to byla taková deska, že když lidé pomyslí na Robbieho Williamse, tak jim bleskne hlavou: Yeah, Reality Killed The Video Star”.
Robbie Williams od roku 1997 vydal sedm studiových alb, jedno živé a dvě bestofka a prodal více než 55 miliónů nosičů. Nejúspěšnější byla v hitparádách jeho výběrovka Greatest Hits (2004). S tímto albem se dostal až do Guinnessovy knihy rekordů za prodej 1,6 miliónu vstupenek na turné během jednoho dne.
Více informací: www.robbiewilliams.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz