Tokio Hotel se vrátí v říjnu jako Humanoid

  • Tokio Hotel se vrátí v říjnu jako Humanoid Fotogalerie (4)
    • 09.09.2009
    • Tisk

    Německá mánie jménem Tokio Hotel se vrací zpět a přináší fanouškům desku nazvanou Humanoid.

    Sdílejte článek:

Tokio Hotel se vrací zpět. Bill Kaulitz, Tom Kaulitz, Georg Listing a Gustav Schäfer, které celý svět zná pod názvem Tokio Hotel, mají hotové nové album.

Nová deska čtveřice z Magdeburgu Tokio Hotel se bude jmenovat Humanoid a těšit se na ni fandové mohou již počátkem října. V tomto týdnu bude do rádií rozeslán pilotní singl, kterým je na první poslech jasná hitovka s názvem Automatisch.
Tokio Hotel to s dobitím celosvětového trhu myslí naprosto vážně, a tak pilotní singl natočili i anglicky pod názvem Automatic.
Hodně záležet si dali chlapci i při vymýšlení názvu desky. Zatímco se v drtivé většině evropských států jmenovalo veleúspěšné album z roku 2005 Schrei, a za velkou louží a v Anglii ho fandové kupovali v angličtině pod názvem Scream. Název nové desky bude platit pro všechny.
„Tentokrát jsme chtěli, aby název desky byl univerzální. Jednoduše jedno dynamické slovo, které bude platit pro celý svět,“ uvedl k výběru názvu zpěvák a idol mnoha teenagerů Bill Kaulitz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.