Mnichovické Rockování v Open Areálu Halašák

  • Mnichovické Rockování v Open Areálu Halašák Fotogalerie (8)
    • 26.08.2009
    • Tisk

    Poslední prázdninovou sobotu 29. srpna se v Mnichovicích v Open Areálu Halašák koná už 4. ročník open air festivalu Rockování.

    Sdílejte článek:

Poslední prázdninovou sobotu 29. srpna se v Mnichovicích u Prahy koná už 4. ročník hudebního open air festivalu Rockování.

Tato skutečně rocková akce se za krátký čas pořádání stala pro mnohé nejvýznamnějším festivalem mezi Prahou a Benešovem.
Ale není to jenom o dobrém dopravním spojení (30 km od Václaváku, 300 m od mnichovického nádraží). Na hlavní stage se letos vystřídá 13 kapel, z nichž mnohé patří do české první rockové ligy – Blue, Krucipüsk, Vítkovo kvarteto, The Cell, Votchi, Matahari, Pumpa, Merlin Dan Horyna, Pěchota, Dekolt, Projekt 76, doktor Tricerators a Houpací kůň.
Festival bude mít ovšem i druhou plnohodnotnou stage – Music City Stage, na které po dopoledním „jamování“ hudebníků z řad diváků (nástroje, bicí, kytarové aparáty a kvalitní PA systém k dispozici) vystoupí především o přestávkách hlavní scény 11 kapel, převážně ze středočeského regionu. Budou to: Aposepsis, Blamage, Boa, Calidad, Dilated, Hodně Podně, New Jersey, No Heroes, Pura Vida, Second Chance a The Ignu.
Rockování 2009 začne v 9:00 jamováním na MC Stage a skončí krátce před půlnocí.
Směrem na Prahu budou od 0:15 odjíždět mimořádné noční festivalové autobusy s cílovou stanicí Praha – Depo Hostivař.
O pohodlí návštěvníků bude dobře postaráno. K dispozici budou 2 velkoprostorové stany se sezením a také slunečníky. Kvalitní občerstvení zajištěno – pivem festu bude Velkopopovický Kozel.
Akce se koná za každého počasí.
Vstupenky: předprodej v Sazka Ticket za 190 Kč, na místě 260 Kč. Děti do 10 let, v doprovodu dospělých osob, vstup zdarma. Pejskové s košíkem a na vodítku mají vstup též volný. Držitelé průkazů TP, ZTP mají vstup poloviční.
Více informací: www.rockovani.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.