Eggnoise získali tři nominace Just Plain Folks

  • Eggnoise získali tři nominace Just Plain Folks Fotogalerie (3)
    • 17.08.2009
    • Tisk

    Eggnoise získali tři nominace na největší nezávislé hudební ceny na světě – Just Plain Folks.

    Sdílejte článek:

Eggnoise získali tři nominace na největší nezávislé hudební ceny na světě.

Mezinárodní hudební ceny Just Plain Folks se konají jednou za dva roky a množstvím posuzované hudby se staly největší hudební soutěží světa.
Jsou jedinečné v tom smyslu, že rozhodovací proces mají v rukou dobrovolníci z řad hudebních profesionálů i hudebních fanoušků. V tomto ročníku bylo posouzeno přes 42 000 desek a 560 000 skladeb ze 160 zemí světa.
Eggnoise ve výběru uspěli s deskou Albumen, která má nominaci mezi deseti nejlepšími evropskými alby za poslední dva roky, a s písní Home, jež má nominaci v kategorii Modern Rock a také v kategorii Klip.
Ceny Just Plain Folks mají zcela nekomerční charakter. Účast je zdarma a účelem výběru je pouze nalézt zajímavou hudbu ze všech koutů světa. Závěrečný ceremoniál proběhne 29. srpna v americkém Nashvillu.
Eggnoise je česká alternativní kapela fungující od roku 1994. V roce 2007 vydala desku Albumen na labelu 100PROmotion. Na desce producentsky spolupracovali Vladimír Pecha, Martin Gašpar, Peter Binder, Dušan Lipert, Daniel Salontay, Michal Pajdiak a Tomáš Jakl. Nominovanou skladbu Home produkoval Peter Binder. Album bylo vyhodnoceno serverem musicserver.cz jako Deska roku 2007 a časopis Filter umístil album mezi 100 nejlepších českých desek.
Více informací o skupině: www.eggnoise.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.