Video Vaší oblíbené skupiny na novém serveru Zkouknito.cz!

  • Video Vaší oblíbené skupiny na novém serveru Zkouknito.cz!
    • 18.08.2009
    • Tisk

    Přinášíme dobrou zprávu příznivcům internetové zábavy. S novým serverem Zkouknito.cz si můžete pouštět oblíbená hudební videa…

    Sdílejte článek:

Přinášíme dobrou zprávu všem příznivcům internetové zábavy. S novým a unikátním serverem Zkouknito.cz si můžete pouštět svá oblíbená hudební videa a navíc, máte nyní možnost vyhrát luxusní zájezd a videokamery! Zkouknito.cz poskytuje denně obrovské množství zábavných videí a fotek. Zkouknito.cz Vám zároveň nabídne jako jedno z mála médií obrovský seznam online webových kamer a internetových televizí.
soutěž na www.zkouknito.cz
Máme dobrou zprávu pro všechny příznivce videí a obrázků na internetu. Tým Zkouknito.cz připravil zcela nové, přehledné a funkční stránky. Vaše oblíbené funkce přehrávání a nahrávání vlastních videí a obrázků zůstaly zachovány a byly vylepšeny o možnost implementace galerií do Vašich vlastních stránek. Galerie videí se i díky Vám na Zkouknito.cz rozrůstá na úctyhodných 40.000 videí a obrázky jej těsně následují.
Aby toho nebylo málo, tak Zkouknito.cz ještě přidaly něco navíc. Například, Vám kompletně nové Zkouknito.cz přináší zcela zdarma hromadu on-line televizí a výběr, jaká televizní stanice je pro Vás ta NEJ nechávají jen na Vás! Přesvědčte se, že je z čeho vybírat.
Další novinkou jsou webcam – webkamery. Naleznete tu tradiční, internetovým uživatelům známé, obrázky ze ZOO Praha, ale můžete se podívat na operu v Sydney a do všech koutů světa, které se Vám zlíbí. Výhodou jsou české ovladače a přehledné prohlížecí webové prostředí.
A navíc právě teď můžete vyhrát luxusní zájezd a videokamery s portálem plným videí, obrázků a zábavy – Zkouknito.cz
Více informací o soutěži najedete na portálu zkouknito.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.