Richard Krajčo a 2Bobule

Novou píseň, která vznikla pro 2Bobule, složil Richard Krajčo a jmenuje se Ráno. Hned po skončení natáčení filmu k ní natáčel také videoklip.

Klip vznikal na novomlýnské nádrži na lodi Pálava Lodní dopravy Břeclav. Richard Krajčo měl ve videoklipu původně chodit po vodě, ve skutečnosti po skrytém molu pod hladinou. Režisér si to ale na poslední chvíli rozmyslel. „Kvůli náročným podmínkám při instalaci mola pod hladinu jsme začali přemýšlet nad náhradním řešením,“ vysvětluje. „Pak jsme si všimli parníku Pálava a prostě jsme se do něj zamilovali,“ říká ke vzniku klipu David Rauch.
Do natáčení videoklipu zasáhly také povodně, pár nápadů muselo kvůli zatopeným břehům s pozůstatky stromů zůstat v šuplíku. Zdaleka to ale nebyly jediné problémy během natáčení. „Nesměli jsme při natáčení také narušit hnízdiště kormoránů, které je poblíž a jsou striktně chráněni,“ dodává režisér.
Videoklip bude nakonec kombinovat záběry z 2Bobulí s těmi, které Richard Krajčo natočil na novomlýnské nádrži. Bude zveřejněn v polovině září.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.