JoyRide se blíží

  • JoyRide se blíží
    • 28.07.2009
    • Tisk

    I v letošním roce se můžou příznivci adrenalinových a netradičních sportů těšit na největší sportovně hudební festival v Evropě, který se každoročně

    Sdílejte článek:

I v letošním roce se můžou příznivci adrenalinových a netradičních sportů těšit na největší sportovně hudební festival v Evropě, který se každoročně koná v hlavním městě České republiky. Praha bude i letos hostit festival JoyRide.cz.
Letošní ročník festivalu JoyRide.cz, který je oficiálně nazván podle nového stejnojmenného sportovního portálu se uskuteční tradičně první zářijový víkend. I tentokrát čeká na návštěvníky několik desítek sportů a několik stovek sportovců, včetně několika mistrů republiky, ale i mistrů Evropy a světa.
Právě počtem sportovních disciplín, zúčastněných sportovců a počtem návštěvníků se festival JoyRide.cz řadí k největším sportovně hudebním festivalům na světě.
Loňských 25 sportovních disciplín, jejich 350 účastníků a 18 tisíc návštěvníků pasuje festival Joyride.cz k takovým akcím jako freestyle.ch, Dew Tour nebo legendárním X-Games. „*Letos jsme se rozhodli i přes finanční krizi udělat festival JoyRide.cz dvoudenní, protože jsme prostě zjistili, že takové množství sportovních disciplín a sportovců už se nedá na jednodenní akci představit*,“ říká prezident festivalu JoyRide.cz Lubor Kos.
V pořadí šestý festival JoyRide.cz by měl hostit 20 sportů s účastí neuvěřitelných 500 sportovců. Návštěvníci se mohou i tentokrát těšit na exhibici stále populárnějšího freestyle motocrossu, ostrý contest freestyle bmx na té nejlepší úrovni, skateboarding nebo breakdance battle. To je jen malý výčet toho, co na návštěvníky festivalu JoyRide.cz čeká. O nejlepší borce v jednotlivých sportovních disciplínách přitom nebude nouze. Zárukou jsou prize money v hodnotě 100 tisíc korun.
Cílem letošního ročníku festivalu JoyRide.cz je opět představit široké veřejnosti adrenalinové a netradiční sporty, se kterými se jinak mohou jen obtížně setkat.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.