REPORT tent na O2 Sázavafestu

  • REPORT tent na O2 Sázavafestu Fotogalerie (2)
    • 24.07.2009
    • Tisk

    Největší zastřešenou scénou festivalu, který proběhne od 30.7. do 2.8. v Kácově, bude REPORT tent. Jaký program vás v něm čeká?

    Sdílejte článek:

Největší zastřešenou scénou festivalu, který proběhne od 30.7. do 2.8. v Kácově, bude REPORT tent. Jaký program vás v něm čeká?
V tomto obřím stanu od čtvrtka do soboty vystoupí domácí rocková špička (Plexis, Krucipusk, Visací zámek, Blue Effect, Clou ad.), přední rappeři (např. Indy&Wich, Orikoule), oblíbené klubovky (United Flavour, Navigators, Ohm Square, Skyline) i zahraniční skupiny (Kava Kava, The Kitcheness, New York Ska Jazz Ensemble). V noci pak dostanou prostor Djové, v čele s britskými mistry dnb Fabiem a Grooveriderem. Ve čtvrtek se navíc můžete těšit na Moby Warm Up Night, v sobotu zase na představení projektu Michala Horáčka Kudykam.
Kromě nabitého programu, který potrvá každý den od zhruba 13 hod. do rána, vám budou k dispozici výtisky REPORTu, CD, DVD a další merchandise za zvýhodněnou cenu. Další info o REPORT stanu a O2 Sázavafestu na" www.ireport.cz":http:// www.ireport.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.