Anthrax ruší letní evropské turné

  • Anthrax ruší letní evropské turné Fotogalerie (2)
    • 25.07.2009
    • Tisk

    Skupina Anthrax ruší z důvodu onemocnění zpěváka Dana Nelsona své letní evropské turné.

    Sdílejte článek:

Trashmetalová legenda Anthrax z důvodu nečekaného onemocnění zpěváka Dana Nelsona s politováním oznámila, že je nucena zrušit své letní evropské turné.
Z původně plánovaných dvaceti vystoupení odehrají Anthrax na evropském kontinentě pouze jediný koncert – 1.srpna na Sonisphere festivalu v Knebworthu, kde je doprovodí jejich někdejší vokalista a přítel John Bush.
“Ve světle nových událostí musíme bohužel odvolat i svá plánovaná vystoupení se Slipknot ve Spojených státech” nechali se slyšet Anthrax, kteří dnes současně potvrdili Nelsonův odchod z kapely. Své příznivce ale také v oficiálním vyjádření okamžitě ujistili, že na výběru nového zpěváka již usilovně pracují a těší se, že se na koncertní pódia vrátí ještě do konce tohoto roku.
Majitelům vstupenek na plánovaný koncert 29. července v Retro Music Hall bude vstupné vráceno v místě zakoupení.
Oficiální vyjádření skupiny na www.anthrax.com
Web: http://www.anthrax.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.