Beat Festival v Kolíně

  • Beat Festival v Kolíně
    • 23.07.2009
    • Tisk

    V sobotu 25. července se na kolínském Kmochově ostrově uskuteční TPCA Beat Festival.

    Sdílejte článek:

V sobotu 25. července od 13 hodin se na kolínském Kmochově ostrově uskuteční další ročník hudební přehlídky – TPCA Beat Festival.
Těšit se můžete na kapely jako Vladimír Mišík & ETC, Prague Ska Conspiracy, Gaia Mesiah a také na vítěze loňského ročníku Alžbětiny Sosny.
Součástí festivalu je jako v minulém roce soutěžní klání amatérských kapel z kolínského regionu o přízeň diváků a poroty. Soutěžit budou již velmi dobře známé hudební skupiny Nerushit, Práva Pupku, Despise, Light Soul Peace, Rimortis, Emma, Den a T.N.S. Vítěz, kterého zvolí diváci, získá hodnotnou cenu a odehraje večerní koncert. Mezi mladé hudební talenty automobilka opět rozdělí sto tisíc korun. Kromě jedinečné hudební show se můžete těšit na bohatý doprovodný program.
Vstup na akci je pro všechny zdarma.
A pro toho, kdo není z Kolína a nezajímá se o automobily: za zkratkou TPCA se schovává Toyota Peugeot Citroën Automobile.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.