Do Prahy a Brna brzy zamíří The King Blues

  • Do Prahy a Brna brzy zamíří The King Blues
    • 14.02.2018
    • Tisk

    Festival Rock for People nezahálí ani během roku a vedle přípravy letní opulentní rockerské hostiny na hradeckém letišti přiváží v rámci "Rock for People Concerts" rozličné lahůdky a speciality pro hudební fanoušky i v ostatních ročních obdobích.

    Sdílejte článek:

Na první březnové dny nachystal do Prahy a Brna koncert dvou pozoruhodných kapel, které jsou přesně tím překvapivým a dosud neznámým zpestřením pro uši, nohy i duši každého správného rockera.

Rebelští The King Blues s frontmanem Jonnym "Itchem” Foxem přijedou z Velké Británie s originální směsicí ska, punku, folku, ale i trip hopu nebo tradičního britského storytellingu.

Zaujmou jistě i Doll Skin, kapela mladých Američanek, která má velmi dobře našlápnuto do světa a nad jejichž přímočarým rockem si vzal patronát legendární David Ellefson, baskytarista kapely Megadeth.

"Vybrali jsme dvě skvělé kapely, které se u nás objeví poprvé a jistě překvapí originalitou a neotřelostí. Bude to skvělé a zábavné zahřívací kolo pro letní Rock for People i celou festivalovou sezónu,” říká Michal Thomes, ředitel Rock for People.

Rock for People Concerts s The King Blues a Doll Skin to rozpálí 1. března v Praze ve smíchovském Futuru a 2. března v brněnské Melodce.

Předprodej vstupenek běží v síti Goout za 290 korun.

Koncerty kapel The King Blues a Doll Skin se uskuteční místo původně plánované série Rock for People Winter.

www.rockforpeople.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze