Letošní Struny dětem rozzáří i Thom Artway

  • Letošní Struny dětem rozzáří i Thom Artway Fotogalerie (1)
    • 17.01.2018
    • Tisk

    Oblíbený rodinný festival Struny dětem v Minoru chystá na první jarní víkend pestrý program plný hudby, tance, her a vyprávění pro všechny tvořivé děti i hravé rodiče.

    Sdílejte článek:

O víkendu 23. až 25. března 2018 ožijí prostory divadla Minor a Novoměstské radnice 9. ročníkem festivalu, na který je připravených na třicet koncertů nejrůznějších žánrů, představení i workshopů.

Děti i dospělí se tak můžou těšit například na stále populárnějšího písničkáře Thoma Artwaye, vynikajícího jazzmana Mateje Benka a jeho hosty, Ondru Rumla či Yvone Sanchez, akustický rock and roll v podání kapely The Fellas, mezinárodně proslulý Epoque Quartet i mistry violoncella Terezii Kovalovou a Tomáše Jamníka nebo Escualo Quintet s argentinským tangem.

Na program Strun dětem se vrací oblíbení Pišlici s Ivanem Trojanem, Lenkou Dusilovou, Beatou Hlavenkovou, Milanem Caisem a Petrem Ostrouchovem.

Pro děti připravili workshopy například mistr současné pantomimy Radim Vizváry nebo tanečnice Lenka Tretiagová. Program nabízí i řadu výtvarných či hudebních dílen.

Všechny jednotlivé body programy Strun dětem v Minoru spojuje tradičně snaha představit dětem pestrý svět umění a tvořivých aktivit.

Po celou sobotu a neděli budou opět připravené průběžné dílničky a hravé zóny, které nabídnou odpočinek a tvoření i bez nutnosti nákoupit vstupenky v předprodeji.

"Nabízíme rodinám s dětmi všech věkových kategorií aktivní setkání s nejrůznějšími uměleckými disciplínami, které představí ti nejpovolanější z oboru,” říká ředitelka festivalu Dana Syrová,

A dodává: "Věříme, že umění má být inspirující a obohacující součástí dětského světa.”

Jednotlivé akce jsou rozděleny podle věkových kategorií. 

www.strunydetem.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze