Součástí Srdíčkového týdne bude i koncert

  • Součástí Srdíčkového týdne bude i koncert
    • 05.12.2017
    • Tisk

    Rádio Srdcem pro Život dětem. Tak se jmenuje charitativní koncert, který se uskuteční tuto sobotu 9. prosince na Staroměstském náměstí v Praze s cílem podpořit vážně nemocné a handicapované děti po celé České republice. 

    Sdílejte článek:

Bude u toho špička české pop music a samozřejmě i společnost Život dětem, díky níž budete vědět, komu a jak pomáháte. Akce odstartuje ve 14:00 hodin.

"Loňský koncert se vydařil a doufáme, že letošní line-up opět přiláká spoustu lidí, kteří si nebudou chtít pouze užít hudební odpoledne, ale pomohou i dobré věci. Stačí opravdu málo, lidé si mohou například na místě koupit naše drobné dárky, z jejichž výtěžku hradíme léčbu dětí, nebo poslat dárcovskou sms či přispět rovnou na sbírkové konto, které bylo zveřejněno již na začátku prosince. Navíc koncert bude v přímém přenosu na sociálních sítích rádií a ti, kteří budou chtít přispět, mohou zavolat do call centra oblíbeným moderátorům a zpěvákům a sdělit, jakou částkou nemocným dětem pomohou,“ říká ředitelka neziskové organizace Život dětem Maria Křepelková.

A komu vlastně pomůžete?

Například malému Maxíkovi, kterému diagnostikovali dětskou mozkovou obrnu a má oslabenou imunitu, nebo Sofince, jež bude v nejbližší době potřebovat celou řadu pomůcek, které hradí pojišťovny jen částečně, či Davídkovi, který prodělal několik těžkých operací a nespočet menších zákroků. Podobných smutných příběhů je mnoho a přesně těmto dětem poputuje výtěžek z koncertu.

Nabitý program akce bude rozdělený na dvě části.

První začne ve dvě hodiny odpoledne, potrvá do čtyř a je určená hlavně dětem, které si můžou užít například žonglování, tanec, kouzlení a řádění s prasátkem Pigy. 

Vlastní koncert proběhne od 16:40 do 19:00 hodin. Těšit se můžete třeba na kapely Kryštof, Mirai a Poetika, zahrát přijdou i Marek Ztracený, Peter Aristone, Sebastian, připojí se zpěvačky Bára Poláková, Helena Zeťová či Anna K..

www.zivotdetem.cz

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze