Další ročník Nouvelle Prague už tento týden

  • Další ročník Nouvelle Prague už tento týden
    • 30.10.2017
    • Tisk

    Už pátý ročník mezinárodní hudební konference a showcase festivalu Nouvelle Prague proběhne tradičně první listopadový víkend, 3. a 4. listopadu 2017, v prostorách pivovaru Staropramen na pražském Smíchově.

    Sdílejte článek:

Hlavním tématem konference je spolupráce v regionu V4 a sdílení zkušeností.

Sedm desítek hudebních profesionálů a zástupců médií přijede do Prahy už 2. listopadu, aby navázali kontakty a prodiskutovali možnou spolupráci v regionu V4 (projekt V4 Roundabout).

Navíc letošní Nouvelle Prague odstartuje novou tradici představování zemí z hudebního pohledu. Letos to bude Rakousko, odkud do Prahy dorazí tři výborné hudební formace - Cari Cari, Ant Antic, Monophobe.

První listopadový pátek a sobota pak už budou patřit samotné konferenci a showcase festivalu. V sedmi panelových diskusích a stejném počtu workshopů se delegáti budou zabývat nejrozmanitějšími tématy hudebního businessu.

"Je těžké říci, kdo je největší hvězdou letošního ročníku. Podařilo se nám pozvat a skutečně přivážíme do Prahy necelou čtyřicítku zajímavých jmen, která v hudebním průmyslu něco znamenají. Za všechny mohu jmenovat například Marka Meharryho, zakladatele a CEO společnosti Music Glue, nebo Ruud Berendse, hlavní mozek Eurosonic/Noorderslag, jedné z největších a nejprestižnějších hudebních konferencí v Evropě,“ říká k letošnímu ročníku Márton Narray, programový ředitel Nouvelle Prague.

www.nouvelleprague.com

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze