Gaia Mesiah láká na turné i novým singlem

  • Gaia Mesiah láká na turné i novým singlem Fotogalerie (4)
    • 25.10.2017
    • Tisk

    Krátce před tím, než 2. listopadu vyrazí kompletní sestava kapely Gaia Mesiah na koncertní šňůru "TeleporTour" po Čechách a Moravě, vydává tato téměř výhradně dámská parta nový singl s příznačným názvem "Sílu!".

    Sdílejte článek:

Pro velký zájem kapela navíc pridala druhý koncert v pražském Lucerna Music Baru, který se uskuteční také 22. listopadu, ovšem už od 18:30 hodin. 

Nadšení a velké očekávání je na obou stranách, nespoutaná Gaia Mesiah našla znovu spoustu energie ke společné tvorbě a koncertování a fanoušci už mnohdy oplakávanou legendu přijali s otevřenou náručí.

Loňský povedený comeback kapely, která vznikla na začátku milénia a trvale se zapsala do povědomí festivalového i klubového publika, výrazně rozčeřil jinak dost poklidné vody české hudebné scény.

"Gaia Mesiah je zatím největší životní výzva: Z nuly rozjet kapelu, udržet směr, nevzdat  to po rozpadu, odpustit/si a vrátit se silnější a jednotnější než před tím,” říká bubenice Miša M a dodává: "To vše i díky lidem co mají naši hudbu rádi a kteří nám nepřestali věřit, i když my jsme byli v kómatu!”

Muzika, po které se lidem stýskalo a teď je zpátky, to je hlavně smršť riffů a groovů, kterou někteří nazývají třeba ethnocorem, zběsilým crossoverem, funkmetalem, alternativním rockem, cross-country military, funkycorem, tornádem nebo čímkoli jiným.

I nový singl Sílu! dává tušit, že v listopadu to bude velký nářez! Překvapivě na něm zní čeština i angličtina a španělština zároveň.

"Novinku vydáváme po víc než deseti letech, takže jsou tam slušně nahromaděné emoce za dlouhou dobu,“ uvádí zpěvačka Marka Rybin.

"Singl jsme napsaly spolu s Markou, která vytvořila některé melodické linky a český text, aranže jsou samozřejmě dílem celé kapely,” dodává kytaristka Santa Morella.

TeleporTour bude jedinečnou možností vidět kapelu v té nejautentičtější sestavě, basista Josh Stewart se totiž z Austrálie do Čech vrátí pouze na tyto tři listopadové týdny.

Turné odstartuje 2. listopadu v Kutné Hoře, zavítá například do Valašského Meziříčí, Jablonce nad Nisou, Brna a samozřejmě i do pražského Lucerna Music Baru, kde turné 22. listopadu zakončí dvojkoncertem. 

www.gaiamesiah.com

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze