Madonna se přestěhovala z USA do Portugalska

  • Madonna se přestěhovala z USA do Portugalska Fotogalerie (38)
    • 06.09.2017
    • Tisk

    Popová královna Madonna se přestěhovala. Sama to oficiálně potvrdila na Instagramu, kam napsala, že se přesunula ze Spojených států amerických do Portugalska. 

    Sdílejte článek:

Náročné stěhování zpěvačka zvládla v průběhu letošního léta.

Portugalský magazín Visao minulý měsíc napsal, že Madonna v zemi získala daňové identifikační číslo, aby tam mohla podnikat.

Podle sobotního vyjádření popové star na socilní síti je stěhování dokonáno a ona si teď už užívá nový domov v portugalském hlavním městě Lisabonu.

Madonna taky přidala fotku několka pánví, které visí ze stropu její nové úchvatné kuchyně.

Zpěvačka opustila rodné město Michigan koncem sedmdesátých let minulého století a přes čtyřicet let byl jejím domovem americký New York.

Do Portugalska se zamilovala, když tam v roce 2004 koncertovala, a z nového domova plánuje tvořit inspirující umělecká díla. 

"Energie celého Portugalska je tak inspirující. Cítim se tu velmi kreativní a plná života a těším se, že tu budu pracovat na mém filmu Loved a také na nové muzice. Začíná se psát nová kapitola knihy mého života. Je čas ovládnout svět z jiného strategického bodu," uvedla s nadšením.

Madonna se z New Yorku do Lisabonu přestěhovala spolu se čtyřmi adoptovanými dětmi z Malawi.

Kromě Davida a Mercy, které přijala za vlastní v letech 2006 a 2009, letos v únoru rozšířila rodinu o dvě holčičky, dvojčata.

Už teď je zjevné, že se i dětem bude v nové zemi líbit. Jedenáctiletý David údajně složil testy a byl přijat do mládežnické akademie fotbalového klubu Benfica Lisabon

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze